Piabet Jeton Para Yatırma Para Çekme

Piabet sitesinde kullanabileceğiniz finansal seçeneklerden bir tanesi de, jeton sistemi olarak belirlenmiştir. Bu sistemin kullanılmasında da, bugüne kadar yapılan uygulamalarda ortaya herhangi bir sorun çıkmadığı görülmüştür. Piabet jeton para yatırma para çekme işlemi yapabileceğiniz bir siteyi işaret etmektedir. Ancak bu sistemi kullanabilmeniz için, ilgili distribütörler üzerinden hareket etmeniz, kendinize ait bir jeton hesabı meydana getirmeniz ve para yatırma işlemleri için hesabınızda para bulundurmanız gerekecektir. Açmış olduğunuz hesabın numarasını bilmelisiniz. İnternet kullanımına açtırmalısınız. İşlemlerin internet üzerinden gerçekleştirildiğini asla unutmamalısınız.

Piabet Jeton Para Yatırma

Jeton para yatırma sisteminin çalıştırılmasında, iki aşamalı işlem uygulamasının geçerli olduğu görülecektir. Önce piabet giriş işlemini yaparsınız, jeton şeklindeki seçeneği, para yatır bölümü üzerinden bulursunuz. İşaretleme işlemini yaparsınız. Hemen alt kısımda bir para yatırma talep formunun açıldığını görürsünüz. Bu bölüme yatıracağınız para miktarını yazar ve kontrol edersiniz. Daha sonra onay verirsiniz. Sistem size otomatik olarak jeton hesabınızın bulunduğu siteye yönlendirir. Siteye, kendi hesabınıza ait sayfaya giriş yaparsınız. Burada yapacağınız para transferine ilişkin bilgileri girmeniz gerekecektir. Az evvel yapmış olduğunuz işlemde, piabet sitesinde onay verdiğinizde bir kod ekrana gelmiş olacaktır. Piabet sitesinden almış olduğunuz kod, jeton sitesinde ilgili bölümlere yazılır ve tekrar onay verildiğinde para hesaba geçer.

Piabet Jeton Para Çekme

Jeton yöntemi ile piabet sitesinde para çekme işleminde ihtiyaç duyacağınız tek şey, hesap numaranız olacaktır. Hesap numarasını, oluşturduğunuz hesabın internet sitesinde rahat bir şekilde görebilirsiniz. Bildiğiniz hesap numarasını kullanabilmeniz için, piabet giriş işlemini gerçekleştirir, para çek yazısı üzerinden hareket eder, sıralanmış seçeneklerden jeton yazısını bulur, seçim işlemini yaparsınız. Hesap numarasını yazdıktan sonra, en az 100 Türk Lirası olacak şekilde, çekmek istediğiniz para miktarını girer ve işleme onay verirsiniz.

Piabet Jeton Para Yatırma Para Çekme Komisyonları

Piabet jeton para yatırma para çekme komisyonları şeklinde bir uygulama yoktur. Piabet sitesinde bu yöntemi ya da herhangi bir yöntemi kullanmak suretiyle yapacağınız transfer işlemlerinde ve para çekme işlemlerinde, sizlerden alınacak herhangi bir bedel olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir