Piabet Kredi Kartı İle Para Yatırılıyor mu

Para yatırma işlemleri konusunda, piabet sitesinde kullanabileceğiniz çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu bilgi kapsamında, piabet kredi kartı ile para yatırılıyor mu? Sorusunun da bir karşılığının olduğunu göreceksiniz. Evet piabet sitesine kredi kartı ile para yatırma işlemini, para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak önce belirli şartların gerçekleşmiş olması gerekecektir.

Piabet Kredi Kartı İle Para Yatırma Şartları

Kredi kartı yöntemi ile piabet sitesi hesaplarına para transfer işlemini gerçekleştirebilmeniz için, öncelikli olarak almış olduğunuz, bankaların üzerinden elde etmiş olduğunuz ve sadece kendi adınıza, kendi soy adınıza ait bir kartınızın bulunması gerekecektir. Visa kart, master kart ve benzeri tanımlamaların yapılmasının herhangi bir önemi yoktur. Üye olma esnasında belirtmiş olduğunuz isim üzerine, soy isim üzerine bir kredi kartı sahibi olmanız şarttır. Kredi kartınız kullanıma açık olmalıdır. İçerisinde piabet sitesine transfer edecek kadar minimum değerli, transfer edecek kadar para bulunmalıdır. Kredi kartının kullanım tarihi geçerli olmak ile birlikte, güvenlik numarasını da mutlaka bilmeniz gerekecektir.

Piabet Kredi Kartı İle Para Nasıl Yatırılır?

Piabet yeni giriş adresi üzerinden, piabet sitesi hesap bilgileri ile birlikte açılır. Para yatır bölümüne girilir. Alt alta sıralanmış seçeneklerin içerisinden, kredi kartı, visa ya da master seçeneği tercih edilir. Ekrana kart bilgilerini girebileceğiniz bir para yatırma talep formu açılır. Kart numarasına giriş işlemini yaparsınız. Son kullanma tarihine giriş işlemini yaparsınız. Güvenlik numarasını giriş işlemini yaparsınız. Minimum 50 Türk Lirası olacak şekilde transfer edilecek para miktarını yazarsınız. Bilgileri kontrol eder, onay tuşuna basarsanız, banka tarafından kayıt altına alınmış cep telefonu numaranıza, kısa mesaj aracılığı ile bir doğrulama kodu gelir. Gelen doğrulama kodunu piabet sitesinin para yatırma formu üzerinde bulunan alana yazar iseniz, transfer işlemi tamamlanır.

Piabet Kredi Kartı İle Para Yatırma Güvenilir mi?

Elbette, piabet sitesi her alanda olduğu gibi, finansal işlemler konusunda da geniş seçenekleri kullanıma açmış, bu kapsamda piabet kredi kartı ile para yatırılıyor mu? Sorusunun karşılığını gündeme getirmiştir. Ayrıca bu seçenek dahil bütün finansal işlemlerde, güvenlik tedbirlerinin alındığı görülmektedir. Kredi kartı ile para yatırma güvenilirdir ve doğrulama sistemi, kısa mesaj sistemi kullanılmaktadır. Ekran üzerinde yapılan işlemlerde ayrıca, güvenlik kalkanı uygulaması mevcuttur. Bir bilginin piabet ekranı üzerinden, kart bilgisinin piabet ekranı üzerinden alınması mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir